O mně

Jmenuji se Eliška Valová, mám milujícího muže (fotograf) a kouzelného syna (2015, temperamentní vědátor a tanečník). Další temperamentní průzkumník se narodil v roce 2017 a teď, nebesa se spojila se zemí a přišla k nám Marlička (2020). Jako na dortu třešnička.

Před sňatkem jsem byla Pavlová, od svatby jsem Valová... Láska ("lov") ve jméně mi zůstala, ale asi se z této souvislosti a hříčky života těším jen já :))

Žádné intimní téma pro mě není tabu a to, co si mnohdy jen tiše myslíme, já píšu nahlas.

...

...
Tady byly odstavce. Ale smazala jsem je. Přicházím na to, že je všude moc keců.

Baví mě strkat si různý věci do vlasů a pak se z toho těšit.

...

Občas mám takové pochody, které nechápe nikdo jiný než já. A občas píšu příliš zdlouhavě, protože mi to všechno připadá důležité. Tak pardon :))

Mám ráda čtvero ročních období, miluju látky a pohodu s knížkou. Hezkých šatů není nikdy dost, barevných žárovek taky ne a meduňkový čaj je aktuálně ten nejpotřebnější :D
Chtěla bych si dopřávat více masáží, více plavání, více cvičení, více lesa a hor a častější snídaně v hotelích a v trávě...

Psa jsem nikdy neměla, až díky Ondrovi. Bohužel Megie odešla pár dní před porodem našeho prvního Prďánka. Schovat se? Ukázat vše? Často přemýšlím, co na blogu vyslepičit a co už ne. A zjistila jsem, že mě toto přemýšlení nebaví a vysiluje. Takže píšu tak, jak mi to tu roste. Soudí ten, kdo též bude souzen...Tak krásné dny všem a buďte minimálně z jedné věci denně paf, ať se trochu rozhýbou vody našich všedních, láskyplných dní :)))PS: Budu ráda, když mi napíšete něco hezkého na eliskavala@gmail.com.

Cokoliv.

P.S.: Jo a zpracovávám placentu v Hradci Králové, Pardubicích a dalším okolí ;-) více najdete na mých stránkách www.barevnadula.cz
P.P.S.: Také jsem založila stránky www.narocnedite.cz pro podporu rodičů zdravých, ale náročných dětí.
P.P.P.S.: Teď přichází zlom. Rozhodla jsem se věnovat tomu, co mě bavilo už jako malou Elišku berušku... Třeba tu o tom brzo napíšu.15 komentářů:

 1. Jak to, že jsem až dneska zjistila, že píšeš blog!!! Je mi tu u tebe hezky, tak se budu vracet!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Jsi správně paf ? ...Děkuju a těším se na Tvé navrácení, společné setkávání a hluboké povídání.

   Vymazat
 2. mně je tu taky hezky...! A moc! Mám tu prostor být sama sebou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. To mě plní opravdovou radostí. Užívejte toho prostoru, koupejte se ve své přízni!

   Vymazat
 3. Eliško, tvoje slova jsou tak nějak zvláštně uklidňující. Vždycky ráda čtu, co píšeš. Asi i kdybys psala o hřebíku ve zdi, tak mě to bude zajímat :o). Jsi úžasná bytost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kájo, děkuju za slova, nemám slov... :-) Je mým velkým přáním, aby tomu minimálně tak bylo i nadále. Děkuji Ti...

   Vymazat
 4. objevit Vás blog je jako zjevení... spousta podobných pocitů a čerstvého mateřství, se kterým je nutno se sžít. navíc jste též z Královéhradecka. to potěší:) s pozdravem Jana..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jano, děkuji za zprávu. Přeji, ať je vaše mateřství osvěžující a radostné :) Kdybyste se chtěla někdy s Píďatama cournout podél Labe, napište ;-)

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Byla jsi mi šíleně sympatická už na MK a když jsem teď objevila tvůj blog, mé srdce zaplesalo :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je to fajn :) ...skoda, ze pres mobil se sem tak casto nepodivam :) aspon ze mame ten instagram :-D ;) a ackoliv se osobne nezname, hned bych te brala k porodu.Cisi z tebe takova nesmirna pohoda a klid jak z malo koho :) :) :)

   Vymazat
  2. Ahoj Leni, vítám Tě i tady a i tady děkuji :-) Ráda se s Tebou setkám i osobně a kdo ví, třeba to bude i u porodu.... ;-)

   Vymazat
 8. Eliško baví me to tvůj vtip a hloubka :) když čtu tvé články , přistihnu se , jak mam úsměv od chuť k uchu :) jsi Inspiratorka...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Pípl mi tento komentář zrovna v takovou kouzelnou chvíli, tak to beru jako znamení a zprávu shůry :-)

   Vymazat

Děkuji za vaše milé a inspirativní komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...