O mně

Jmenuji se Eliška Valová, mám milujícího muže (fotograf) a kouzelného syna (temperamentní průzkumník). Nově k nám do party přibyl druhý temperamentní průzkumník.

Před sňatkem jsem měla příjmení Pavlová, nyní Valová... Láska ("lov") ve jméně mi zůstala, ale asi se z této souvislosti a hříčky života těším jen já :))

Žádné intimní téma pro mě není tabu a to, co si mnohdy jen tiše myslíme, já píšu nahlas.

...

...
Tady byly odstavce. Ale smazala jsem je. Přicházím na to, že je všude moc keců.

Baví mě strkat si různý věci do vlasů a pak se z toho těšit.

...

Občas mám takové pochody, které nechápe nikdo jiný než já. A občas píšu příliš zdlouhavě, protože mi to všechno připadá důležité. Tak pardon :))

Mám ráda čtvero ročních období, knížky, hezké sešity a tužky, barevné žárovky, kontryhelový čaj a toulání českou krajinou. Miluju tanec, plavání, čuchání esenciálních olejů, snídaně v hotelích a v trávě a bohužel si to všechno dopřávám příliš málo.
Psa jsem nikdy neměla, až díky Ondrovi. Bohužel Megie odešla pár dní před porodem našeho prvního Prďánka. Schovat se? Ukázat vše? Často přemýšlím, co na blogu vyslepičit a co už ne. A zjistila jsem, že mě toto přemýšlení nebaví a vysiluje. Takže píšu tak, jak mi to tu roste. Soudí ten, kdo též bude souzen...Tak krásné dny všem a buďte minimálně z jedné věci denně paf, ať se trochu rozhýbou vody našich všedních, láskyplných dní :)))PS: Budu ráda, když mi napíšete něco hezkého na eliskavala@gmail.com.

Cokoliv.

P.S.: Jo a zpracovávám placentu v Hradci Králové, Pardubicích a dalším okolí ;-) více najdete na mých stránkách www.barevnadula.cz13 komentářů:

 1. Jak to, že jsem až dneska zjistila, že píšeš blog!!! Je mi tu u tebe hezky, tak se budu vracet!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) Jsi správně paf ? ...Děkuju a těším se na Tvé navrácení, společné setkávání a hluboké povídání.

   Smazat
 2. mně je tu taky hezky...! A moc! Mám tu prostor být sama sebou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. To mě plní opravdovou radostí. Užívejte toho prostoru, koupejte se ve své přízni!

   Smazat
 3. Eliško, tvoje slova jsou tak nějak zvláštně uklidňující. Vždycky ráda čtu, co píšeš. Asi i kdybys psala o hřebíku ve zdi, tak mě to bude zajímat :o). Jsi úžasná bytost!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kájo, děkuju za slova, nemám slov... :-) Je mým velkým přáním, aby tomu minimálně tak bylo i nadále. Děkuji Ti...

   Smazat
 4. objevit Vás blog je jako zjevení... spousta podobných pocitů a čerstvého mateřství, se kterým je nutno se sžít. navíc jste též z Královéhradecka. to potěší:) s pozdravem Jana..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Jano, děkuji za zprávu. Přeji, ať je vaše mateřství osvěžující a radostné :) Kdybyste se chtěla někdy s Píďatama cournout podél Labe, napište ;-)

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Byla jsi mi šíleně sympatická už na MK a když jsem teď objevila tvůj blog, mé srdce zaplesalo :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je to fajn :) ...skoda, ze pres mobil se sem tak casto nepodivam :) aspon ze mame ten instagram :-D ;) a ackoliv se osobne nezname, hned bych te brala k porodu.Cisi z tebe takova nesmirna pohoda a klid jak z malo koho :) :) :)

   Smazat
  2. Ahoj Leni, vítám Tě i tady a i tady děkuji :-) Ráda se s Tebou setkám i osobně a kdo ví, třeba to bude i u porodu.... ;-)

   Smazat

Děkuji za vaše milé a inspirativní komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...