čtvrtek 18. září 2014

Je to tady, přátelé.

Jako fakt? Úžasné. Neuvěřitelné. Jsme z toho zkrátka PAV.

Milá rodino, milí přátelé, známí i neznámí, je to tu.

Na začátku byl jen návrh - navíc uplně jiný návrh - který jsme zamítli. Pak se ale něco změnilo... Objevili jsme domeček. I-D-E-Á-L-N-Í dům pro nás a naše potřeby.

Týden a kousek po prohlídce jsme trpělivě čekali a čarovali, jestli ano- nebo ne- budeme vybráni. A? :-)
YEEEES! Ano ano ano! Je to báječné, úžasné, skvělé!

Víte, co to znamená? Že bude stěhování! Ještě před nedávnem to u nás vypadalo takto:
Zabordelený interiér by byl jistě zábavnější ukázat, ale radši jsem to ani nefotila. Zvládli jsme mít z bytu ateliér dva měsíce a stálo to za to!

A na co se těšíme nejvíc? Na tvoření, na zahradu, na vlastní maliny, na vůni levandule a kopru, na to, jak budeme objevovat okolí nové vesnice a přilehlé město, jak budeme oslavovat zimní slunovraty, jarní rovnodennosti, jak budeme snídat na sluníčku a vyhánět mravence ze špajzu. Nemůžeme se dočkat, až budeme mít radost z nalezeného kusu dřeva v lese do krbu, až budeme houpat dítko na houpačce a opékat buřty k večeři. Máme záměr a vizi, že budeme žít víc s přírodou (buřty nebuřty:), mít prostor na tvorbu a vítat inspiraci z různých podnětů. Čistá hlava (a tělo - buřty nebuřty:), jasná mysl a otevřené srdce je náš ráj na zemi. A na to se těšíme a proto "se vracíme"...

Pan a paní PAV.

1 komentář:

  1. Typically recognized as|often identified as} CNC EDM, it's a machine that uses managed electrical sparks to chop machines into desired shapes. It additionally be|may also be|can be} recognized as|often identified as} die sinking, wire burning, or spark eroding. In most cases, EDM Bath Sheet Set is used to create exact slots, angled options, micro holes, and other complicated options in a steel workpiece. Manufacturers opt to use EDM when dealing with onerous metals like gear.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé a inspirativní komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...